Bizi Takip Edin:

TEKLİF AL

İhtiyaçlarınızı biliyoruz. İsterseniz aşağıdaki formu doldurabilirsiniz isterseniz hızlıca randevu planlayabilirsiniz.

  Kişisel verileriniz,KVKK Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir. Gönder butonuna basarak Kullanıcı Sözleşmesi'ni, Çerez Politikası'nı okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

  Bizi Neden Tercih Etmelisiniz?

  hızlı çözüm
  Hızlı Çözüm

  Sahip olduğumuz son teknoloji makine parkurumuz ve deneyimli ekibimiz sayesinde, işlerinizi en kısa sürede teslim ediyoruz.

  yaratıcı
  Yaratıcı

  Avrupa Endüstriyel Reklam olarak, hayal ettiklerinizi tasarıma, tasarımı ürüne dönüştürüyoruz. Sınırsız endüstriyel ürün seçeneği ile, size hitap eden en uygun ürünü bulmak çocuk oyuncağı…

  düşük maliyet
  Düşük Maliyet

  İhtiyaç duyduğunuz bütün endüstriyel reklam ürünlerinde uzman kadromuz ve yüksek iş hacmimizle düşük maliyet garantisi sunuyoruz.

  BAŞLANGIÇTAN
  BİTİME
  başlangıçtan bitime

  PROJELERİMİZ

  Chef Börek Dedi ki:

  Sundukları geniş kapsamlı hizmetlerle tüm marka sürecimizi birlikte inşa ediyoruz. Özverili çalışmaları, profesyonel yaklaşımları ve hızlı iletişimleri ile Avrupa Reklam ile çalışmaktan oldukça memnunuz. Tüm ekibe sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Biz bu iş ortaklığından son derece mutluyuz, uzun bir süre daha birlikte çalışmaya devam edeceğiz.

  Yunus Emre Ayık
  Genel Müdür

  Domino's Dedi ki:

  Her şeyden önce hızlı ve samimi iletişimleri için tüm Avrupa Reklam ekibine teşekkür ediyorum. Tüm taleplerimizi fazlasıyla karşıladılar ve gerçekten markamıza yakışır ölçekte bir iş çıkardılar. Biz sonuçtan oldukça memnun kaldık. Çalışması gerçekten çok keyifli bir ekipti.

  Hakan Biçer
  Satın Alma Müdürü

  Sıkça Sorulan Sorular

  Tabela Nedir

  Tabela, firmaların bilinirliğini artırmak, reklam ve tanıtımlarını yapmak için kullanılan materyallere denir. Yapımında bir çok malzeme kullanılan Tabelanın görsel olarak göze hoş gelen, insanları cezbeden bir çok çeşitleri mevcuttur. Bunlardan bazıları; Kabartma Kutu Harf, Dijital Baskı, Folyo Kesim Yazı vb. şekillerde Işıklı ve Işıksız Tabela Çeşitleri ile karşımıza çıkmaktadır. Tabela‘nın kullanım alanı çok geniştir. Örneğin firmaların Dış cephe Tabelası, İç yönlendirme Tabelası, Çatı Tabelası, Uyarı İkaz Tabelası, Totem Tabela gibi farklı alanlarda kullanılır.

  Firma İçin Tabela ve Reklam Neden Önemlidir ?

  Reklamlar ticari akışın adeta değişmez bir parçası durumuna gelmişlerdir. Buna karşılık reklamın talep yaratarak ve var olan talebi arttırarak üretim artışına neden olduğu, ve bunun bir sonucu olarak da istihdamın ve refah düzeyinin yükselmesine, diğer bir sonucu olarak birim maliyetlerini düşürerek ve rekabet ortamını canlandırarak fiyat indirimlerine yol açtığı, yeniliklerin çoğalmasına, ürün türlerinin artmasına, kalitenin yükselmesine katkıda bulunduğu, tüketicilere çeşitli alternatifler arasından seçim yapma olanağı verdiği, bilgilendirici ve eğlendirici olduğu da bir gerçektir. Reklamın Vazgeçilmez bir satış ve markalaşma aracı olduğunu düşünürsek, Firmanızın tarzını ve bakış açısını ilk olarak belli eden unsurun sizin dış tanıtımızdan geçtiğini kurumsal kimliğiniz ortaya koyan öncelikli ürünlerin tabelalar olduğunu kabul etmeliyiz. firmamız bu konuda günümüz teknolojisinin sunmuş olduğu bütün imkanları kullanarak kurumsallaşma ve markalaşma yolunda sizi en üst düzeye çıkarmak için bütün ürün yelpazesini hizmetinize sunarak bu konuda rakiplerinin bir adım önünde olmayı başarmıştır.

  Açık Hava Reklamı Ne Demektir ?

  Açık hava reklamcılığı, insanların mekan dışında aktif olması sebebiyle reklamları açık havadaki alanlara taşıyan bir reklamcılık türüdür. Yaygın olarak kullanılan bir reklam yöntemi olarak birçok avantajı vardır.

  Başlıcaları; Tabela, Billboard, Duba ve Bayraklar gibi.

  Dijital baskı nedir?

  Dijital baskı, dijital tabanlı görüntüleri doğrudan çeşitli ortam alt tabakalarına yazdırma işlemidir. Ofset baskıdan farklı olarak baskı plakasına gerek yoktur. PDF'ler veya masaüstü yayın dosyaları gibi dijital dosyalar, kağıda, fotoğraf kağıdına, tuval, kumaş, sentetik, kart stoğu ve diğer alt tabakalara baskı yapmak için doğrudan dijital baskı makinesine gönderilebilir. Dijital baskının avantajlarından biri değişken veri kabiliyetidir. Her parça benzersiz bir koda ihtiyaç duyduğunda dijital baskı tek yoldur.

  Dijital baskı ne kadar süre solmaya karşı dayanıklıdır?

  Dijital baskı, kullanım yeri, hava şartlarına maruz kalma şekline göre farklı dayanıklılık süreleri göstermekle beraber, 1 yıldan önce solma yapmaz.
  Fazla güneş, yağmur, kar yağışına maruz kalması durumunda bu süre biraz kısalabilir. İç mekan kullanımında bu süre oldukça uzundur.