Bizi Takip Edin:

TEKLİF AL

İhtiyaçlarınızı biliyoruz. İsterseniz aşağıdaki formu doldurabilirsiniz isterseniz hızlıca randevu planlayabilirsiniz.

  Kişisel verileriniz,KVKK Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir. Gönder butonuna basarak Kullanıcı Sözleşmesi'ni, Çerez Politikası'nı okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

  Size özel
  strateji ve yaratıcı
  çözümlerle
  markanıza kalıcı
  değerler
  katıyoruz!

  Anahtar Teslim Hizmet Sunuyoruz!

  planlama

  Planlama & Proje

  Planlama, proje sürecinin ilk aşamasını oluşturan en önemli yönetim fonksiyonudur ve planlama tüm proje fonksiyonlarının yönetimini kapsar.

  modelleme

  Modelleme & Sunum

  Bu aşamada planlaması yapılan ve proje aşaması tamamlanan işle ilgili görsel sunum, modelleme ya da maket seçeneklerinden biri veya bir kaçıyla ilgili düzenlemeler yapılır

  bütçelendirme

  Bütçelendirme

  Bu aşamada, tüm teknik özellikleri ve sunum dosyaları çıkarılan projeyle ilgili, öncelikle maliyet analizi yapılır.

  üretim

  Üretim

  Bu aşamada planlaması yapılan ve proje aşaması tamamlanan işle ilgili görsel sunum, modelleme ya da maket seçeneklerinden biri veya bir kaçıyla ilgili düzenlemeler yapılır

  BAŞLANGIÇTAN
  BİTİME
  başlangıçtan bitime

  PROJELERİMİZ

  AVRUPA BLOG

  Sıkça Sorulan Sorular

  Tabela Nedir

  Tabela, firmaların bilinirliğini artırmak, reklam ve tanıtımlarını yapmak için kullanılan materyallere denir. Yapımında bir çok malzeme kullanılan Tabelanın görsel olarak göze hoş gelen, insanları cezbeden bir çok çeşitleri mevcuttur. Bunlardan bazıları; Kabartma Kutu Harf, Dijital Baskı, Folyo Kesim Yazı vb. şekillerde Işıklı ve Işıksız Tabela Çeşitleri ile karşımıza çıkmaktadır. Tabela‘nın kullanım alanı çok geniştir. Örneğin firmaların Dış cephe Tabelası, İç yönlendirme Tabelası, Çatı Tabelası, Uyarı İkaz Tabelası, Totem Tabela gibi farklı alanlarda kullanılır.

  Firma İçin Tabela ve Reklam Neden Önemlidir ?

  Reklamlar ticari akışın adeta değişmez bir parçası durumuna gelmişlerdir. Buna karşılık reklamın talep yaratarak ve var olan talebi arttırarak üretim artışına neden olduğu, ve bunun bir sonucu olarak da istihdamın ve refah düzeyinin yükselmesine, diğer bir sonucu olarak birim maliyetlerini düşürerek ve rekabet ortamını canlandırarak fiyat indirimlerine yol açtığı, yeniliklerin çoğalmasına, ürün türlerinin artmasına, kalitenin yükselmesine katkıda bulunduğu, tüketicilere çeşitli alternatifler arasından seçim yapma olanağı verdiği, bilgilendirici ve eğlendirici olduğu da bir gerçektir. Reklamın Vazgeçilmez bir satış ve markalaşma aracı olduğunu düşünürsek, Firmanızın tarzını ve bakış açısını ilk olarak belli eden unsurun sizin dış tanıtımızdan geçtiğini kurumsal kimliğiniz ortaya koyan öncelikli ürünlerin tabelalar olduğunu kabul etmeliyiz. firmamız bu konuda günümüz teknolojisinin sunmuş olduğu bütün imkanları kullanarak kurumsallaşma ve markalaşma yolunda sizi en üst düzeye çıkarmak için bütün ürün yelpazesini hizmetinize sunarak bu konuda rakiplerinin bir adım önünde olmayı başarmıştır.

  Açık Hava Reklamı Ne Demektir ?

  Açık hava reklamcılığı, insanların mekan dışında aktif olması sebebiyle reklamları açık havadaki alanlara taşıyan bir reklamcılık türüdür. Yaygın olarak kullanılan bir reklam yöntemi olarak birçok avantajı vardır.

  Başlıcaları; Tabela, Billboard, Duba ve Bayraklar gibi.

  Dijital baskı nedir?

  Dijital baskı, dijital tabanlı görüntüleri doğrudan çeşitli ortam alt tabakalarına yazdırma işlemidir. Ofset baskıdan farklı olarak baskı plakasına gerek yoktur. PDF'ler veya masaüstü yayın dosyaları gibi dijital dosyalar, kağıda, fotoğraf kağıdına, tuval, kumaş, sentetik, kart stoğu ve diğer alt tabakalara baskı yapmak için doğrudan dijital baskı makinesine gönderilebilir. Dijital baskının avantajlarından biri değişken veri kabiliyetidir. Her parça benzersiz bir koda ihtiyaç duyduğunda dijital baskı tek yoldur.

  Dijital baskı ne kadar süre solmaya karşı dayanıklıdır?

  Dijital baskı, kullanım yeri, hava şartlarına maruz kalma şekline göre farklı dayanıklılık süreleri göstermekle beraber, 1 yıldan önce solma yapmaz.
  Fazla güneş, yağmur, kar yağışına maruz kalması durumunda bu süre biraz kısalabilir. İç mekan kullanımında bu süre oldukça uzundur.