Bizi Takip Edin:

TEMEL DEĞERLERİMİZ

Vizyonumuz

Ürün ve hizmetlerimizde hem işlevsel hem de etkili bir deneyim oluşturmayı, yaşadığımız topluma kalıcı ve estetik değerler bırakmayı ve tüm iş ortaklarımıza marka değeri katmayı vizyonumuz belirledik. Avrupa Endüstriyel Reklam olarak kaliteyi esas alan yaklaşımımızla mutlak müşteri memnuniyeti sağlamak, gelişen teknolojileri takip etmek ve çalışanlarımızın verimliliğin devamını sağlamak amacıyla eğitim ve geliştirme organizasyonlarına destek vermek ve tüm projelerimizi bu yaklaşımla hayata geçirmek temel vizyonumuzdur.

Misyonumuz

Kaliteli, saygın ve yenilikçi yapımızı koruyarak sektörün tüm ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan, yüksek katma değer sunan, sektörde söz sahibi, güvenilir ve öncü firmalar arasında yer almayı misyonumuz belirledik. Avrupa Endüstriyel Reklam olarak, tabela ve reklam sektöründe akla ilk gelen, temel vizyonuyla ve prensipleriyle adından söz ettiren bir firma olma misyonuyla hareket ediyoruz.

Temel Prensiplerimiz

Kaliteyi esas almak, etkili müşteri deneyimi sunmak, değer yaratmak, tüm teknolojik gelişmeleri ve tasarım faaliyetlerini desteklemek, öncü fikirler ile fark yaratmak temel prensiplerimiz arasında bulunuyor. Donanımlı, yeterli bilgi, birikim ve tecrübeye sahip profesyonel bir ekiple yol almak, insan sağlığı, enerji tasarrufu ve çevre bilinciyle hareket etmek, son teknolojik gelişmelere yatırım yapmak, son mühendislik yöntemlerini kullanarak projeleri hayata geçirmek ve hem kendi sektörümüze hem de ülke ekonomimize katkıda bulunmak temel prensiplerimizi oluşturuyor.

Müşterilerimizi, çalışanlarımızı ve hissedarlarımızı her zaman memnun eden, sektörün ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan güvenilir, kalıcı ve yenilikçi bir yapıda en yüksek katma değeri sunarak sektörünün öncü firmaları arasında yer almak vizyonumuzdur