Bizi Takip Edin:

1

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

İnsan Kaynakları birimi olarak katılımcılığı, takım çalışmasını, girişimciliği ve yaratıcılığı destekleyerek Avrupa Endüstriyel Reklam’da çalışmak için tercih edilen, mutlu ve bağlı çalışanlarıyla büyük bir aile haline getirerek başarıyı sürekli kılmak İnsan Kaynakları politikamızın temelini oluşturur.

 

İŞE ALIM SÜREÇLERİMİZ

Avrupa Endüstriyel Reklam ailesinin bir parçası olmaktan her zaman mutlu olan, başarma arzusu yüksek, içinde bulduğu çevreye ve topluma karşı duyarlı kişilerin şirketimizi ve bizi geliştirdiğine; yenilikçi, verimli ve kaliteli çalışmayı esas alan, dürüst ve yüksek performanslı kişilerden oluşan bir organizasyonun başarıyı da beraberinde getirdiğine inanırız. Bunun için de Yetkinlik Bazlı Mülakatlar ve yardımcı işe
alım araçları kullanırız. Takımımızın güçlü parçalarından biri olmak, çalışırken eğlenmek ve en önemlisi bizler sektörün öncü markası olmak için koşarken aramıza katılmak isteyen herkesin özgeçmişini temas@avrupatabela.com.tr ‘ye bekliyoruz.

2

Avrupa reklam'da çalışma deneyimi

Çalışırken eğlenmeyi ve değerlerimize bağlı kalmayı ilke edindik. Motivasyonumuzu güçlendirecek etkinlikler zinciri oluşturduk. Terfi ve kariyer olanaklarını her pozisyon için mümkün kıldık. İlave olarak pozisyon seviyelerine göre farklı sosyal ve yan haklar sunduk.

ORYANTASYON SÜRECİ

Pozisyona uygun adayın kanuni giriş işlemleri ve İnsan Kaynakları Oryantasyon Eğitimi tamamlandıktan sonra yeni çalışma arkadaşımız hangi pozisyonda olursa olsun önce genel şirket kültürü ve iş akış şemalarıyla ilgili eğitim alır.

Pozisyonun uzmanlık alanları ve seviyeleri doğrultusunda oryantasyon süreci işe başladıktan sonra da ihtiyaca göre devam edebilmektedir.

Hedefimiz şirketimizin dinamiklerini ve işin gerekliliklerini tam olarak benimsenmesini sağlamaktır.