Bizi Takip Edin:

Hakkımızda

Avrupa Endüstriyel Reklam, outdoor reklam sektöründe 16 yıldır faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdürüyor. Bünyemizde bulunan sınırsız endüstriyel ürün seçeneği ile markalarımızın vermek istediği mesajı en doğru ve en etkili şekilde tüketicilere ulaşmasını sağlıyoruz.

 

İstanbul Bahçelievler’de bulunan 7000 m2’lik son teknolojilerle donatılmış modern fabrikamızda tüm iç ve dış mekan tabela ve reklam ürünlerini hayata geçiriyoruz. Alanında tecrübeli ve profesyonel 100’ü aşkın çalışanımız ile en uygun, en kaliteli ve en hızlı çözümleri üretiyoruz. Yenilikçi yaklaşımımız ile markalarımıza değer katacak tasarım fikirlerini hayata geçiriyor, yaptığımız teknoloji yatırımları ile de bu fikirleri hem estetik hem de kalıcı bir hale getiriyoruz.

 

Avrupa Endüstriyel Reklam olarak sahip olduğumuz donanımları yeni bilgi, eğitim ve teknolojilerle geliştiriyoruz. Hem insan sağlığına hem de çevreye duyarlı bir bilinçle hareket etmeyi temel prensiplerimizden biri olarak belirledik. Tüm üretim ekipmanlarımızı ve makine parkımızı yenileyerek, sektöre de yeni bir yaklaşım kazandırmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

 

Tabela ve reklam ürünlerini hayata geçirirken; planlamadan sunuma, üretimden, montaja ve  bakım süreçlerine kadar tüm aşamalarda markalarımızın yanındayız. Hayata geçirdiğimiz her ürün Avrupa Endüstriyel Reklam güvencesi taşımaktadır.

 

16 yıldır 5500 m2 kapalı, 1000 m2 açık alanda, 30’u aşkın endüstriyel üretim makinemiz ve 100’ü aşkın kişiden oluşan ekibimiz ile İstanbul-Ankara arasına sığacak kadar tabela metrajı ve İstanbul’un tüm Avrupa Yakası’nı kaplayacak kadar folyo uygulama hayata geçirdik. Biz, kısaca Avrupa olarak, reklamverenlerin tüm ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılamaya ve sektördeki güçlü pozisyonumuzla iş ortaklarımızın gücüne güç katmaya devam edeceğiz.