Bizi Takip Edin:

Avrupa Reklam
GenelIşıklı Alüminyum Tabela ile Işıklı Paslanmaz Tabela Arasındaki Farklar

Işıklı Alüminyum Tabela ile Işıklı Paslanmaz Tabela Arasındaki Farklar

Daha önce size bir tabelanın ortalama okunma süresinin 3 saniye olduğundan bahsetmiştik. Tabi bu süre tabelanın modeline ve konumlandığı yere göre 8 saniyeye kadar uzayabiliyor. Ancak ne olursa olsun bu süreyi en iyi şekilde değerlendirmenin yolu dikkat çekici bir tabela modeli tercih etmekten geçiyor. Işıklı alüminyum tabela ile ışıklı paslanmaz tabela bu amaca hizmet etmektedir. Hangisini tercih edeceğiniz konusuna gelecek olursak da, elbette ki ikisini birbirinden ayıran bazı farklı noktalar bulunmaktadır. Avrupa Reklam olarak saniyelerin önemini çok iyi biliyoruz. Bu nedenle de tercih yapmanızı kolaylaştırması açısından her iki tabela modeli arasındaki farkları detaylarıyla ele alıyoruz. Hazırsanız, başlayalım!

Işıklı Alüminyum Tabela Nedir?

Önce ışıklı alüminyum tabelayı ele alalım. Şimdi bir işletmeyi en dikkat çekici kılan şeyin tabela olduğu konusunda hepimiz hemfikiriz. Sonuçta kaliteli ve ilgi çekici bir görünüme sahip bir işletmenin tüketiciler tarafından daha fazla tercih edildiği aşikar. Işıklı alüminyum tabela da bu anlamda en cezbedici tabelalardan biridir diyebiliriz. Zaten özellikle cadde üzerlerinde en fazla bu tabela modeli ile karşılaşıyoruz. Işıklı alüminyum tabela hem uygun fiyatlıdır hem dikkat çekicidir hem de şık bir görünüme sahiptir. Bu nedenle de en fazla tercih edilen tabela türüdür.

Nasıl Üretiliyor?

Işıklı alüminyum tabela, düz bir plaka üzerine markanın ya da işletmenin isminin oyularak yapılması şeklinde üretiliyor. Oyularak harflerin yerleştirildiği alanlara da ışıklar monte ediliyor. Özellikle geceleri oldukça dikkat çekici bir hale bürünmektedir.

Işıklı Alüminyum Tabelanın Avantajları Nelerdir?

  • Düşük maliyetlidir.
  • Alüminyumdan üretildiği için zorlu hava şartlarına dayanıklıdır.
  • Kullanım ömrü oldukça uzundur.
  • Oldukça dikkat çekici ve cezbedici bir görünüme sahiptir.
  • İşletmenize ve markanıza fazlasıyla şık bir görünüm kazandırır.

İlginizi Çekebilir: Daha Dikkat Çeken Tabela Modeli İçin Dikkat Etmeniz Gerekenler

Işıklı Paslanmaz Tabela Nedir?

Işıklı paslanmaz tabela genellikle giyim, kozmetik ve otel sektörlerinde kullanılmaktadır. Ancak hemen hemen tüm işletmelerin de tercih ettiği bir tabela modeli olduğunu söyleyebiliriz ışıklı paslanmaz tabela için. Klasik düz tabelaların sadeliğinden sıkılanlar ve daha fazla dikkat çekmek isteyenler için idealdir.

Işıklı Paslanmaz Tabela Nasıl Üretiliyor?

Kromdan oluşmaktadır. Krom metali, paslanma ve eskime gibi deformasyonlara uğramadığı için de ömrü oldukça uzundur. Ancak bu noktada dikkat etmeniz gereken husus, gerçekten güvenilir bir tabela üreticisiyle anlaşmanız gerektiği. Krom metalinden yapılan harfler gündüzleri de parlıyor ve aynı zamanda da yansıma özelliğine sahip. Tabelanın alt kısmına ise ışıklandırma eklenerek geceleri parıl parıl parlayan bir tabela elde etmiş oluyorsunuz. Zaten bu özellikleri sayesinde sadece bina içlerinde değil, bina dışlarında da fazlasıyla tercih edildiğini söyleyebiliriz. 3 renkten üretilmektedir. Gümüş gri, sarı altın ve siyah mat.

Işıklı Paslanmaz Tabelanın Avantajları

  • Oldukça dikkat çekici bir tabela modelidir.
  • Uzun yıllar kullanılmaktadır.
  • Sadece iç mekan değil, dış mekanlarda da kullanılabilirdir.
  • Hemen hemen her sektörde rahatlıkla tercih edilebilmektedir.
  • Sadece geceleri değil, gündüzleri de parlama ve yansıma özellikleri bulunmaktadır.

Avrupa Reklam olarak tüm tabela ihtiyaçlarınızda yanınızdayız. Size en uygun tabela modelinin hangisini olduğuna gelin, birlikte karar verelim. Hemen buraya tıklayarak bizimle vakit kaybetmeden iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Avrupa Reklam ile ilgili en güncel paylaşımlarından haberdar olmak için bizi Instagram’dan takip etmeyi de ihmal etmeyin.

Bir Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir