Bizi Takip Edin:

Avrupa Reklam
GenelGirişimciler İçin Düşük Maliyetli 5 Tabela Çeşidi

Girişimciler İçin Düşük Maliyetli 5 Tabela Çeşidi

Tabela çeşitleri arasında sizin için hangisi daha uygun? Kendi işini kurmak çoğu insanın hayali. Tabi yönetilmesi ve ilgilenilmesi gereken pek çok sorumluluğu da beraberinde getiriyor bu durum. Bir işletme sahibi olmak elbette ki heyecan verici. Özellikle girişimci ruhlu olanlar bu heyecanı oldukça yakından biliyorlar zaten. Ama dedik ya, bu heyecan bazı sorumlulukların üstesinden gelmeyi de gerektiriyor. Bunlardan biri de maliyet hesaplamaları.

Eğer yeni bir işletme açmaya hazırlanan bir girişimciyseniz, mağaza, ofis ya da dükkanınızın insanlar tarafından fark edilebilir olması gerektiğini de biliyorsunuz demektir. Bunu sağlayabilmenin en doğru yöntemi de elbette ki dikkat çekici bir tabela tercih etmek. Tabi bu tarz tabelaların belli bir maliyeti var ve sizin bu maliyeti karşılayacak bütçeniz olmayabilir ilk etapta. En ucuzuna yönelin demiyoruz. Bu anlamda size rehber olabilecek en iyi fiyat/performans ürünü tabela alternatiflerinin bir listesini hazırladık.

1. Kompozit Kaplama Tabela Çeşitleri

Tam bir fiyat/performans ürünü diyebileceğimiz tabela çeşitlerinden biri kompozit kaplama tabela çeşitleri. Hem oldukça estetik ve şık bir görüntüye sahipler hem de bir hayli dayanıklılar. Zaten bu özelliklerini hesaba kattığımızda aslında oldukça uygun maliyete geliyor diyebiliriz. Birçok tabela türü yer alıyor bu çeşitte. Kompozit malzemenin ısıya, neme ve iklim koşullarına dayanıklı, bakımının ve temizliğinin kolay olması ise, kompozit kaplama tabelaları, en çok tercih edilen tabela çeşitlerinden biri yapıyor aynı zamanda.

2. Işıksız Tabela Çeşidi

Işıksız tabela çeşitleri de en çok tercih edilen tabela çeşitlerinin arasında yer almasının yanı sıra, oldukça düşük maliyetli tabela türlerinden biri. Bu tabela çeşidinde herhangi bir aydınlatma düzeneği yer almıyor. Geceleri de pek belirgin olduğunu söyleyemeyiz. Dayanıklılığı ise kullanılan malzemeye göre değişiyor elbette. Mesela biz Avrupa Tabela olarak uzun yıllar kullanabileceğiniz ve paslanmayan tabelalar üretiyoruz. Dolayısıyla her ne kadar diğer tabela çeşitlerine göre daha az gösterişli olsa da, dayanıklılığı konusunda sıkıntı yaşamazsınız. İşletmeniz için tercih edebileceğiniz düşük maliyetli tabelalardan biri olarak ışıksız tabela çeşitleri de aklınızda bulunsun.

İlginizi Çekebilir: Açık Hava Reklamcılığı ve Tabela Sektörü Sözlüğü

3. Kutu Harf Tabela Çeşitleri

Aslında burada maliyeti tamamen siz belirliyorsunuz diyebiliriz. Elbette ki sade ve basit tabelalara göre, içinde işçilik olduğu için maliyeti bir tık yukarıda. Ancak seçeceğiniz tabelanın marka prestijinize katkısını düşünürsek, aslında karşılanabilir maliyetler olduğunu da söyleyebiliriz. Kutu harf tabela çeşitleri ışıklı, ışıksız, iki boyutlu ya da üç boyutlu olarak tasarlanabiliyor. Yazı stili ve ışıklandırması ise tamamen sizin isteğiniz doğrultusunda gerçekleşiyor. Bu nedenle bütçenize uygun olarak kendiniz tabelanızı tasarlatabilirsiniz. Yani anlayacağınız kutu harf tabela çeşidinin oldukça avantajlı olduğunu söyleyebiliriz.

4. Polikarbon Tabela Çeşidi

Polikarbon tabelalar; metal, alüminyum gibi materyallerden ve hafif, sert plastik malzemeden üretilen tabela çeşitlerinden biri. Saydam ya da yarı saydam çeşitleri de üretilebiliyor. Uygun maliyetli tabela arayışında olan girişicimler için avantajlı tabela seçeneklerinden biri olan polikarbon tabelalar, sizin isteğiniz doğrultusunda, sahip olduğu karakteristik özelliklerine göre tasarlanabiliyor. Polikarbon tabela çeşitlerini de bu anlamda incelemenizi tavsiye ediyoruz.

5. Fener Tabela Çeşitleri

Bilinen ilk klasik tabela çeşitlerinden biri olan fener tabelalar, nostaljik tabela diye de isimlendiriliyor. Marka imajına inanılmaz olumlu katkılar sağladığı için de en çok tercih edilen tabela çeşitleri arasında yer alıyor. Fener tabela çeşitleri de pek çok farklı malzeme ile tasarlanabiliyor. Ahşaptan alüminyuma, metalden ışıklı ya da ışıksız seçeneklere kadar tamamen tabelanızın nasıl görüneceğine aslında siz karar veriyorsunuz. Dolayısıyla maliyetini de aslında bir nevi siz belirlemiş oluyorsunuz seçeceğiniz malzeme ve özelliklere göre. Biz de sizin tercihlerinizi baz alarak özenli bir şekilde tabelanızı tasarlıyoruz.

Bizi Instagram’dan takip edin.

Bir Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir